Dobrzy producenci dokładają wszelkich starań, aby zaprojektować niesamowite niestandardowe tagi dla każdego ze swoich klientów, niezależnie od płytki, którą klient chce kupić. Płyta może być wykonana na przykład z tworzywa sztucznego lub aluminium. Oto niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu tablic rejestracyjnych dostosowanych do potrzeb klienta.

Tekst powinien być krótki

Tekst na talerzu powinien być krótki. Inni widzą twój dzień z daleka. Możesz być w ruchu, oglądając swój dzień. Dlatego każdy przedmiot na talerzu powinien być wystarczająco duży, aby był natychmiast czytelny i rozpoznawalny. Ponadto wprowadzenie wielu informacji może być kuszące, ale spowoduje, że tag będzie nieczytelny.

To, co musisz zrobić, to wybrać najważniejsze rzeczy, takie jak nazwa, hasło lub hasło. Idealnie zalecamy wybranie tylko trzech elementów dla płyty. W rzeczywistości powinieneś wybrać mniej niż 3 przedmioty, zwłaszcza jeśli masz mocne, dobrze zaprojektowane logo lub inny symbol, który Cię identyfikuje.

Uprość swój projekt

Do grafiki zalecamy prostą wersję materiału zdjęciowego. Pamiętaj, że należy go czytać zdalnie. Zbyt wiele szczegółów może sprawić, że będzie bałagan. Zamiast kilku małych dzieł sztuki wokół etykiety, możesz zdecydować się na dużą grafikę.

Jeśli nazwa Twojej organizacji składa się z kilku słów, zalecamy wybranie dwóch lub trzech słów identyfikujących Twoją organizację. Nie musisz używać wszystkich słów. Jeśli musisz użyć wszystkich słów, zalecamy napisanie dwóch lub trzech słów pogrubioną czcionką, a resztę pozostawić małymi literami.

Praca z typem

Wybierając czcionkę, zalecamy wybranie pogrubionej czcionki. Najlepiej wybrać czcionki, które w razie potrzeby można odpowiednio skompresować. Powinny pozostać czytelne i nie wyglądać na zniekształcone. Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać podczas pracy z czcionkami.

Dostępne miejsce

Jeśli naprawdę chcesz zagęścić ten typ, zalecamy, aby nie zagęszczać go zbyt mocno, szczególnie jeśli chcesz zagęścić go elektronicznie. Jeśli przesadzisz, może wyglądać na posiniaczoną lub zniekształconą. Ponadto będzie trudniej odczytać, a obraz będzie nieprofesjonalny i amatorski. Aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, możesz po prostu wybrać potrzebne słowa. Musisz kierować się zdrowym rozsądkiem i nie dopuścić do zniekształcenia rzeczy.

Możesz wybrać czcionki o klasycznych kształtach liter. Ponadto znaki czcionek powinny być dobrze uformowane. Z reguły możesz unikać ozdobnych lub dekoracyjnych czcionek. Powodem tego jest to, że czcionki te wyglądają dobrze z kilku centymetrów, ale z dystansu stają się prawie nieczytelne. Należy więc pamiętać o tych wskazówkach, wybierając odpowiednie czcionki do tablicy rejestracyjnej.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą w łatwym zaprojektowaniu tablicy rejestracyjnej. Mam nadzieję, że to pomaga.