W niektórych miastach New Jersey oskarżenia o publiczne oddawanie moczu są rzadkie. W innych miastach z wieloma barami, takimi jak Seaside Heights, Belmar, Newark itp., Opłaty mogą być bardzo powszechne. Kary różnią się w zależności od miasta i okoliczności przestępstwa. Obciążenie pliku może powodować problemy, szczególnie jeśli masz zadanie wymagające nienagannego tła. Warto więc skonsultować się z prawnikiem przed pójściem do sądu.

Ponieważ każde miasto pisze własny ładunek, mogą istnieć unikalne mechanizmy obronne w zależności od sposobu, w jaki napisany jest ładunek. Jedną z opcji jest argument, że opłata nie jest zgodna z prawem, ani w sposobie, w jaki została przyjęta przez miasto, ani w sposobie, w jaki została sporządzona, ani w sposobie jej zastosowania. Prawnik powinien dokładnie rozważyć zarzut, zanim będzie w stanie ustalić, czy zastosowanie miałyby te środki obrony.

Wiele z tych opłat nie ma zastosowania do prywatnej własności będącej własnością pozwanego lub w przypadku, gdy właściciel wyraża zgodę na zachowanie. Oczywiście nikt nie zgodzi się na takie zachowanie, ale można argumentować, że jest to element zarzutu, który państwo musi udowodnić. Zatem jeśli nie mogą przedstawić właściciela, nie ma przekonania.

Możesz również rozważyć prośbę o uniknięcie poważniejszych opłat lub uniknięcie publicznych opłat za oddawanie moczu w twoim pliku. w Stan przeciwko Laymon, 239 lut. 80 (1991). Sąd doszedł do wniosku, że dowody na publiczne oddawanie moczu były również wystarczające, aby utrzymać skazanie za nieprzyzwoite narażenie. Państwo może nałożyć te opłaty na tygodnie lub miesiące po tym, jak zostaniesz oskarżony o publiczne oddawanie moczu. Ponadto możesz dojść do porozumienia w sprawie kolejnej opłaty w celu usunięcia opłat za oddawanie moczu z akt.

Ze względu na powyższe, możesz zastanowić się dwa razy, zanim samodzielnie poradzisz sobie z kosztami oddawania moczu w New Jersey Public.