seo” data-max-rows=”2″>

Sam tytuł jest więcej niż oczywisty, aby dać kilka pomysłów na dalsze szczegóły, które są zapisane w innych sekcjach artykułu. Jednak ze względu na formalność zacznijmy od zdefiniowania i zrozumienia tego, o czym będziemy rozmawiać. Mały tom, jak sama nazwa wskazuje, jest całkowitym przeciwieństwem masowej produkcji. Bardziej trafnym pytaniem jest jednak to, dlaczego każdy rozsądny producent wolałby raczej korzystać z usług produkcji małoseryjnej niż produkcji masowej, zwłaszcza jeśli ta ostatnia prowadzi do bardziej zyskownych materiałów ze względu na niższy koszt zakupu materiał sypki.

  1. W świecie ciągłych zmian klienci często nagle zmieniają zdanie na temat tego czy innego dobra. Mała zmiana jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna w porównaniu z produkcją masową.

  2. Nawet w świecie o stałych i nowych wymaganiach potrzeba zaspokojenia potrzeb klientów jest zawsze priorytetem. Dlatego dostarczanie na rynek odpowiednich zapasów i zapasów, jeśli producenci nalegają na masową produkcję, staje się piekielnie nużące.

  3. Pieniądze są oczywiście przyczyną wszystkich rzeczy. Wszyscy zawsze gonią za pieniędzmi, co sprawia, że ​​jest to bardzo delikatna kwestia. Więc jeśli zainwestujesz dużo w masową produkcję w jednym kroku, zawsze jest to zagrożone do momentu dostawy. Mała produkcja w tym aspekcie zagraża zatem inwestorowi na okresy, które są dla niego również do przyjęcia.

Niektóre obszary, w których wykorzystywane są pełne usługi produkcyjne, to:

Producenci form wtryskowych są jednymi z największych konsumentów usług produkcji małoseryjnej, ponieważ

  1. Plastik, wystawiony na działanie atmosfery przez długi czas bez konserwacji, wydziela zapachy i wykazuje oznaki rozwoju bakterii i grzybów. Utylizacja to po prostu zupełnie inny zestaw kosztów ogólnych.

  2. Również do celów przyjaznych naturze. Jak wszyscy wiemy, tworzywa sztuczne są przekleństwem natury, ponieważ ich rozkład zajmuje miliony lat. Dlatego masowa produkcja tego samego (jeśli nie jest to potrzebne) i jednoczesne zanieczyszczenie atmosfery jest całkowicie bezcelowe.

Innym obszarem, w którym usługi produkcyjne są intensywnie wykorzystywane w małych ilościach, jest produkcja narzędzi do formowania wtryskowego. Obszar ten jest partnerem przestępców producentów form wtryskowych w zakresie narzędzi używanych do produkcji tworzyw sztucznych, a części plastikowe faktycznie pochodzą od firm produkujących formy. Terminologia tutaj (szczególnie między kształtami a matrycami) jest naprawdę myląca. Spróbujmy wyjaśnić niektóre z nich:

  1. Formę można traktować jako wnękę służącą do wytwarzania produktów (plastik, metal lub cokolwiek innego).

  2. Matryca jest niczym więcej niż blokiem metalu, który odpowiada specyficznemu i specjalnemu kształtowi, który służy do nadawania kształtu innym narzędziom i produktom.