My, dziewczyny, szalejemy na punkcie wzorów i wzorów artystycznych i nie ma sposobu, aby nas zatrzymać. Ponadto najnowsze trendy i niezwykle ekscytujące płytki do wytłaczania paznokci nie pomagają nam się uspokoić. Skomplikowane i interesujące talerze, które naprawdę zapierają dech w piersiach, dają pewien przykład. Nie będziemy mogli się oprzeć, kiedy wejdziemy do sklepu, prawda, ludzie? Prawdopodobnie chcesz wszystko kupić, ponieważ pomysł posiadania tych unikalnych i delikatnych wzorów na paznokciach powoduje zawroty głowy i całkowicie rozumiem dlaczego.

Musisz jednak wiedzieć pewne rzeczy, zanim zaangażujesz się w piękno płyt do wytłaczania paznokci i ostatecznie wydasz o wiele więcej, niż się spodziewałeś.

• Rozmiar jest ważny
Musisz zobaczyć nie tylko rozmiar paneli, ale także paznokcie. Musisz wiedzieć, że nie wszystkie rozmiary są takie same. Producenci liczą kształty i różne rozmiary. Więc jeśli konkretny zapis jednej marki Ci odpowiada, nie oznacza to, że druga marka tak. Zmierz dokładnie.

• kategorie
Istnieją zasadniczo trzy rodzaje na płytkach, pełne obrazy paznokci, małe wzory i wzory na francuskiej koronce. Zwykle pełny rozmiar jest najprostszy. Trzeba po prostu dokładnie obrócić znaczek, aby zobaczyć, że wzór idealnie leży na paznokciach.

Mniejsze są zwykle skomplikowane, ponieważ muszą osiedlić się w określonym i czystym miejscu z delikatnymi nadrukami, takimi jak zwierzęta, kwiaty i inne. Odciski końców są trudniejsze niż pozostałe dwa i przed zastosowaniem należy odpowiednio ćwiczyć.

• Jakość zakupu
Płyty do stemplowania paznokci lub powiedzmy, że magiczne zdobienia paznokci stają się dochodowym przemysłem. Oczywiście są konkurenci i producenci, którzy z pewnością walczą o twoją uwagę. Upewnij się, że przeprowadzasz badania i otrzymujesz najlepszą możliwą ofertę. Jeśli kupisz go online i uważasz, że cena jest dość niska, bądź świadomy pewnych wad na tabliczce tu i tam. Musisz być naprawdę taktowny, kupując płytki do wytłaczania paznokci lub naklejki do zdobienia paznokci. Znam dość zadanie, prawda?

• skrobaki z metalowymi ostrzami? Surowe nie!
Skrobaki tego typu mają tendencję do niszczenia metalowych płyt podczas ich zeskrobywania. Możesz eksperymentować z laminowaną kartą, ponieważ okazuje się ona cicha, przyjazna dla użytkownika i pomocna. Kup elastyczne, cienkie karty, a nawet korzystaj z kart podarunkowych, kart kredytowych, skrobaczek lub dowolnej karty członkowskiej.

• Sprawdź satysfakcję na stronie marki w mediach społecznościowych
Tak Jest to istotna i prawdopodobnie najważniejsza część, ponieważ wszyscy wiemy, że media cyfrowe rządzą dzisiejszym światem. Uczymy się, co jest dobre, a co złe. Dlatego sprawdź, czy strona marki ma kilka negatywnych komentarzy i czy robi coś, aby rozwiązać problem.

Jeśli są szczęśliwe komentarze, takie jak & # 39; zdobądź wspaniałe talerze już dziś & # 39; lub & # 39; nie mogę się już doczekać, aby to zdobyć & # 39; itd., to dobry znak. Sprawdź także posty blogerów oraz ich wykorzystanie i preferencje. Pomoże to w podjęciu szczegółowej decyzji, której później nie będziesz żałować.

Mimo to płytki do stemplowania paznokci są fajną rzeczą i szczerze mówiąc, nie wiem, jak obnosiłbym moje arcydzieło sztuki paznokci bez tych niesamowitych płytek. Więc na co czekasz? Zdobądź teraz najpiękniejszą!