Ramy tablic rejestracyjnych robią dokładnie to, co sugeruje nazwa. Można je znaleźć na przedniej lub tylnej tablicy rejestracyjnej karty i pomagają utrzymać tablicę na miejscu lub dodać dekoracyjny akcent do tablicy. Ramy tablic rejestracyjnych mogą być idealnym prezentem dla entuzjastów motoryzacji lub kogoś, kto właśnie kupił pojazd. Możesz znaleźć ramy dla samochodów, ciężarówek, SUV-ów, furgonetek, samochodów kempingowych, a nawet motocykli, i możesz wybierać spośród wielu opcji.

Chłopaki

Wybierając ramkę, zwróć uwagę na osobowość zamierzonego odbiorcy. Na przykład, jeśli dana osoba mówi poważnie, możesz wybrać prostą ramkę. Jeśli dana osoba ma poczucie humoru, możesz wybrać zabawną lub zabawną ramkę do swojego talerza. Najpopularniejsze rodzaje płyt to:

Metalowo-metalowe ramy są trwałe i mogą nadać każdemu typowi pojazdu poczucie stylu. Można znaleźć metalowe ramy w różnych wzorach, w tym piękne i błyszczące chromowane ramki, które podkreślają samochód, na którym działa panel. Dobrym pomysłem jest dostosowanie ramy do kół lub felg samochodu.

Plastik – Plastikowe ramy zwykle znajdują się we wszystkich kolorach pod słońcem, więc koordynacja lub kontrastowanie z kolorem samochodu lub innego pojazdu jest dziecinnie proste.

Podświetlany – Podświetlane ramy tablic są łatwe w montażu i pomagają podświetlić numer rejestracyjny w nocy. Można również znaleźć podświetlane znaki z migającymi lub włączonymi światłami, które są bardzo popularne wśród młodszych kierowców lub lubią „oszukiwać” swoje samochody.

Zabawne – jak wspomniano powyżej, możesz dać komuś, kto ma łatwą do wyciągnięcia zabawną kość, zabawną ramkę z płyty, która pasuje do jego osobowości. Istnieje wiele rodzajów powiedzeń, które można znaleźć na ramkach płyt, niektóre z nich są bardziej oburzające niż inne.

Spersonalizowane – spersonalizowane ramki mogą być wykonane z metalu, plastiku lub innego materiału i zwykle zawierają imię i nazwisko osoby, imiona ich dzieci, a nawet imię ich chłopaka lub dziewczyny (chociaż jest to trochę trudne, gdy nie jesteś już nastolatkiem) .

Entuzjaści sportu – Wiele osób chętnie wspiera preferowaną lokalną, uniwersytecką lub profesjonalną drużynę sportową za pomocą ramki tablicy rejestracyjnej, która jest w barwach drużyny i nosi nazwę i maskotkę drużyny.