Identyfikatory tworzą tożsamość marki dla Twojej firmy lub firmy. Każda tabliczka znamionowa jest produktem o wysokiej precyzji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu i doświadczonych techników metalowe tabliczki są czytelne i trwałe przez wiele lat.

Tabliczki znamionowe są wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, metale itp. Metalowe tabliczki znamionowe są dobrym rozwiązaniem do wyświetlania ważnych informacji, takich jak tożsamość firmy, znak handlowy, recenzje i informacje dotyczące bezpieczeństwa. Towarzyszy temu kilka funkcji, w tym pierwszorzędna trwałość i atrakcyjne wykończenie. Metale te są odporne na trudne warunki i wszelkie zmiany środowiskowe. Metale takie jak aluminium, stal i mosiądz służą do tworzenia identyfikatorów. Porównując inne metale, aluminium jest najczęściej stosowanym niedrogim metalem do grawerowania tabliczek znamionowych.

Aluminiowe plakietki są znane z ekscytujących wzorów i różnorodnych opcji drukowania. Metal ten ma różne kolory, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjny i czytelny.

Sprawdź różne kolory i tekstury stosowane w druku aluminiowym:

Szary cień:

Szary to podstawowa podstawa z aluminium. Szary to połączenie różnych kolorów, aby stworzyć uspokajające otoczenie. Jest to podstawa do ozdabiania metali aluminiowych. Większość wzorów waha się od prostych odcieni szarości po różne faktury.

Szary to naturalny odcień, za pomocą którego metale broni ogrzewają metale ziemiste. Dlatego jest to popularny odcień koloru, który jest wykorzystywany do opracowywania i niezawodnego wykończenia aluminiowych plakietek. Nadaje się również do anodyzowanych aluminiowych tabliczek znamionowych, które nie nadają się do szczotkowania metali.

Złota tekstura:

Złoty akcent sprawia, że ​​metale są bardziej atrakcyjne dla producentów. Klejnotowy wzór stworzył geometryczny styl w najnowszych kolekcjach metalicznych tonów. Różne odcienie koloru złotego są używane do produkcji metalowych etykiet, plakietek i zawieszek do aluminium. Ten kolorowy wzór zapewnia starannie uporządkowaną i dobrze zaprojektowaną teksturę.

Wykończenie mechaniczne:

Aluminium zdobią niezliczone usługi. Produkty aluminiowe, takie jak aluminiowe plakietki lub etykiety aluminiowe, są dekoracyjnie przetwarzane za pomocą warstwowych kolorów i unikalnych tekstur, aby stworzyć geometryczną teksturę.

Bogate odcienie:

Aluminium jest również delikatnie zdobione bogatymi odcieniami. Przezroczyste kolory są stosowane na anodowanych aluminiowych plakietkach, aby były bardziej modne i dekoracyjne. Przezroczysty odcień jest skoordynowany z drugorzędnym wzorem, aby stworzyć warstwy dekoracyjnego aluminium.

Wnioski:

Plakietka z nazwą odgrywa ważną rolę w tworzeniu tożsamości marki. Jeśli sprawisz, że będzie bardziej atrakcyjny i wyjątkowy, możesz wyróżnić się z tłumu i stworzyć niezwykłą przestrzeń dla swoich usług. Różne odcienie tych metali podkreślają piękno Twoich zastosowań.