Jeśli szukasz idealnych sztućców, które pasują do twoich ustawień stołu, zestaw sztućców ze stali nierdzewnej od Gourmet Settings może być dla Ciebie idealną zastawą stołową. Poniżej znajduje się kilka szczegółowych informacji o najpopularniejszych zestawach sztućców tej marki.

Pierwszą pozycją na tej liście są sztućce „Ustawienia dla smakoszy” z kolekcji Cruise. To sztućce składają się z 45 części i są przeznaczone dla ośmiu osób. Każda nakrycie miejsca składa się z pięciu części, a zestaw usług hostess z pięcioma dodatkowymi elementami. Cena tego zestawu wynosi 84 USD i jest wykonana z bardzo dobrej stali nierdzewnej. Ten produkt jest przeznaczony zarówno na nieformalne, jak i oficjalne przyjęcia i uroczystości. Wyraziste linie i matowa powierzchnia nadają temu zestawowi sztućców niepowtarzalny i elegancki wygląd. Można go myć w zmywarce, co ułatwia konserwację i jest objęty 25-letnią gwarancją.

Następny zestaw sztućców dla smakoszy pochodzi z kolekcji plażowej. Zestaw składa się z 20 części i kosztuje około 32 USD. Ten zestaw może pomieścić cztery osoby i zawiera pięć nakryć stołowych z czterema częściami. Materiał jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 i jest bardzo wypolerowany, aby uzyskać bardzo nowoczesny wygląd. Te sztućce są ręcznie robione i nieprzezroczyste. Uchwyty są zwężane i mają eleganckie wzory o minimalistycznym designie. Kąty są energetyczne, a końce owalne. Te sztućce mają jeszcze dłuższą gwarancję 50 lat i są całkowicie bezpieczne do użycia w zmywarce do naczyń.

Trzeci zestaw sztućców z Gourmet Settings pochodzi z kolekcji Oxford. Zestaw składa się łącznie z 20 części i kosztuje około 40 USD. Ten 20-częściowy zestaw sztućców jest idealny na formalne wieczory. Uchwyty mają kształt łezki, a cała powierzchnia jest bardzo wypolerowana, aby nadać dodatkowy połysk. Materiałem jest stal nierdzewna 18/10, do której dodano 18 procent chromu. Poprawia to trwałość sztućców, więc zajmie to również wiele lat.