Istnieje wiele opcji, jeśli chcesz dodać pępek do swojego odrodzenia. W fabrycznej lalce musisz usunąć ręce i nogi oraz wyciąć obszar brzucha i klatki piersiowej i umieścić go na ciele wypełnionym odrodzonymi. Jeśli weźmiesz ostre ostrze, musisz je przyciąć, aby dokładnie pasowało do gotowej lalki. Płyty brzucha i pleców są teraz również dostępne w firmach sprzedających odrodzone zestawy i można je kupić osobno lub jako część zestawu. Panele te można pomalować podczas malowania lalki, warstwami pasującymi do tych, które nakładasz na resztę ciała. Pusta płyta brzucha, zakupiona od dostawcy Reborning, ma otwory po obu stronach. Jednak jeśli wybierzesz zabawkową lalkę, będziesz musiał usunąć fabryczną farbę i wywiercić w niej te otwory. Kiedy skończysz detal i nakładanie warstw skóry i zapieczętujesz swoje dziecko, nadszedł czas, aby złożyć lalkę i napchać ciało lalki, aby przygotować płytkę brzucha.

Istnieją dwa sposoby przymocowania pępka do lalki. Możesz wziąć kawałek drutu i owinąć go z tyłu lalki, wejść do bocznych otworów i ponownie związać. Ostrożnie odetnij to, aby nie było żadnych ostrych krawędzi. Powtórz ten proces dla górnego i dolnego zestawu otworów. Jeśli używasz wystarczającej ilości cienkiego drutu, rozwiąż go i odpowiednio odetnij. Nie widać go przez ubranie. Inną opcją jest ręczne przyszywanie ciała. Zmniejsza to wszelkie ruchy płyty i jest bardziej estetyczne od tyłu. Obie metody działają dobrze, aby utrzymać płytkę tak, jakby zawsze tam była.

Te panele na brzuchu i na plecach nadają kolejny wymiar realizmowi tych odrodzonych, co odróżnia je od tych z podwójnym ciałem. Kolekcjonerzy bardzo skupiają się na zbieraniu dzieci z przymocowanymi płytkami, ponieważ mają realistyczny wygląd, którego normalne zestawy do ciała mogą nie oferować. Kiedy trzymasz odrodzonego za pomocą talerzy, różnica polega na bardziej realistycznym odczuciu i ubraniu, które jest nieco bardziej odpowiednie dla noworodka. Inną opcją, jeśli nie chcesz dodawać pępka, jest silikonowy preparat zwany filetem z kurczaka. Mogą również zapewnić definicję w obszarze brzucha i podłogi i stworzyć realistyczne uczucie dla dziecka.