seo” data-max-rows=”2″>

Tutaj znajdziesz kolekcję 25 wysokiej rangi witryn, na których możesz publikować treści, tworzyć profile i zapisywać adres URL swojej witryny bez linku z Twojej witryny. Po utworzeniu tych linków zwrotnych o wysokiej pozycji na stronie staną się one źródłem ruchu w Twojej witrynie w nadchodzących latach. Oto lista.

1. eHOW.com

Napisz jak artykuły lub filmy. Opublikuj swój link w swoim profilu. Również dobre źródło informacji, jeśli chcesz wiedzieć, jak coś zrobić.

2. WikiHow.com

Podobnie jak eHow, ale możesz edytować istniejące strony wiki lub tworzyć własne. Wklej link w sekcji „Źródła i cytaty”

3. 43Things.com

Musisz się zarejestrować, aby wziąć udział. Opublikuj własne cele lub odpowiedz na opublikowaną listę zadań. Czasami dodaj własny link jako zasób.

4. Squidoo.com

To jedno z moich ulubionych. Zbuduj swoje obiektywy, a będziesz mógł dodawać linki do swojej witryny, osadzać filmy na YouTube i zdjęcia Flickr.

5. AssociatedContent.com

Możesz dodać link do swojego profilu. Nie mój ulubiony.

6. HubPages.com

Kolejna strona, taka jak Squidoo i AssociatedContent. Możesz wstawiać linki do swoich stron w tworzonej tu treści.

7. Digg.com

Najpopularniejsza strona rankingu wiadomości. Jeśli masz dobre posty na blogu, możesz opublikować je tutaj. Gdy Twój artykuł dotrze na stronę główną, przez krótki czas przyciągniesz tysiące wysoko umieszczonych linków zwrotnych i dziesiątki tysięcy odwiedzających. Przygotuj się na obciążenie, w przeciwnym razie zamkniesz serwer.

8. Reddit.com

Kolejna strona popularności wiadomości. Jak Digg. Opublikuj tutaj artykuły na swoim blogu, ale nie przesyłaj całej witryny.

9. Answers.yahoo.com

Zadawaj pytania i odpowiadaj na inne pytania. Możesz zamieszczać linki do swojej witryny w odpowiedziach.

10. Xanga.com

Blog społeczności. Kreta zawiera bogate w słowa kluczowe treści i linki do stron w postach.

11. Kiva.org

Strona mikrofinansowania. Pożyczają i pożyczają od indywidualnych przedsiębiorców. Utwórz stronę profilu i połącz swoją witrynę za pośrednictwem strony profilu.

12. Geocities.com

Jedna z najstarszych stron. Utwórz kilka mini witryn i łącza do swoich witryn na stronach Geocities.

13. Twitter.com

Utwórz konto ze słowem kluczowym i opublikuj swój link w swoim profilu.

14. Propeller.com

Kolejna strona popularności wiadomości. Wklej link do swojej strony na swojej stronie profilu.

15. Tradebit.com

Strona internetowa, na której możesz kupować i sprzedawać treści cyfrowe. Jeśli nagrywasz e-książki, własną muzykę itp., Wpisz słowa kluczowe na liście, która wskazuje adres URL Twojej witryny.

16. Angelfire.com

Kolejna stara strona jak geocities. Utwórz mini witryny i dodaj linki do swojej witryny na stronach mini witryny.

17. Weebly.com

Witryna Web 2.0, w której możesz tworzyć własne mini witryny, takie jak geocyty. Użyj tej samej techniki, której używasz w Geocites i Angelfire w przypadku linków zwrotnych do swoich stron internetowych.

18. Blogowogo.com

Witryna agregująca blogi. Jeśli prowadzisz bloga, dodaj swój kanał RSS do jego witryny, a jeśli opublikujesz nowe artykuły na swoim blogu, Twoja strona na Blogowogo zostanie zaktualizowana.

19. Tumblr.com

Publikuj i udostępniaj swoje zdjęcia, artykuły, linki, muzykę i filmy. Skorzystaj z linku do swojej witryny na stronie profilu.

20. StumbleUpon.com

Odkryj wspaniałe strony internetowe i udostępnij je znajomym. Możesz wysłać swoją stronę internetową i poszczególne strony do StumbleUpon.

21. EzineArticles.com

Najpopularniejszy katalog artykułów. Prześlij swoje artykuły z polem autora pod każdym artykułem. W każdym artykule możesz użyć maksymalnie dwóch linków do swojej witryny.

22. Flickr.com

Najpopularniejsza strona do udostępniania zdjęć. Możesz umieścić link do swojej strony na stronie profilu.

23. MyBlogLog.com

Udostępnij swoje działania online na jednej stronie. Link do swojej witryny na stronie profilu.

24. FastCompany.com

Jeśli masz pasjonujący pomysł na biznes, powinieneś zarejestrować się na tej bardzo szanowanej stronie. Możesz użyć tekstu kotwicy na stronie profilu, aby utworzyć link do swojej witryny.

25. YouTube.com

Najpopularniejsza witryna do udostępniania filmów. Jeśli nie masz konta YouTube, natychmiast się zarejestruj. Prześlij ciekawe i śmieszne filmy. Utwórz swój profil i link do swojej witryny.